O nas

Działamy już ponad 10 lat

FABDENT to gabinet stomatologiczny w Warszawie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w stołecznej służbie zdrowia. Zaufała mu już niezliczona grupa pacjentów z Bemowa, gdzie jest zlokalizowany, ale także z innych dzielnic Warszawy (Wola, Ochota, Stare Babice, Bielany) – przybyłych najczęściej z polecenia.

Zapraszamy na darmowe konsultacje w zakresie podstawowej stomatologii, endodoncji, a także ortodoncji, która jest przez FABDENT bardzo intensywnie rozwijana i oferuje najnowocześniejsze światowe rozwiązania terapeutyczne.

Gabinet FABDENT Bemowo jest znakomicie wyposażony i oferuje pełny komfort w czasie leczenia. Udowadniamy, że ból wcale nie musi być elementem leczenia dentystycznego, a prawdziwa stomatologia dba tak o zdrowie, jak i o piękno uśmiechu oraz całej twarzy. W codziennej praktyce stomatologicznej, chirurgicznej, implantologicznej, ortodontycznej i z zakresu medycyny estetycznej wykorzystujemy szczytowe osiągnięcia z zakresu obrazowania medycznego. Posiadamy także najlepsze narzędzia stomatologiczne wliczając w to wszystko od foteli dentystycznych przez autoklawy, po mikroskopy dentystyczne.


« powrót
Fabdent s.c.
  ul. Pełczyńskiego 22a/78, 01-471 Warszawa
  +48 22 401 12 12
  +48 508 222 111